Naše kronika

Příběh jedné mámy dvou synů

Moji nejmilovanější, Kájo a Edíku,

kéž tyto řádky a obrázky vám budou připomínat naše chvíle spolu. Děkuji za každou vzpomínku, kterou mám díky vám. Prosvětlujete mi dny, přinášíte radost i výzvy. Každý den se učím a dělám nejlépe jak umím, abych vám byla podporující mámou. Ikdyž mi to někdy nejde a nejsem tak trpělivá jak si přeji být, jsem šťastná, že jste si mě vybrali.

Miluju vás. Děkuji že jste. Omlouvám se, pokud jsem vám ublížila. Prosím, odpusťte mi ❤️ 

Těším se dalších dnů,  jsem tu vždycky pro vás.

Máma

Takhle vás vidím

Kája

2012

Edík

2015

Mým hlavním cílem je dokumentovat naše úžasné zážitky. Vyrůstala jsem v spíš v chudé rodině, ale nikdy jsem necítila nedostatek. Získala jsem hodně zážitků, na které ráda vzpomínám. Raduju se z představy, že tyto řádky budou jednou číst mé děti (a třeba i jejich děti) a budou s láskou vzpomínat na naše společné chvíle.

Tady najdete postupně všechny záznamy našich cest... 

Mou vášní je poznávat svět s těmi nejbližšími, s báglem na zádech, nasávat místní atmosféru, radovat se z nových přátel, slintat nad místními dobrotami, smát se i zakoušet výzvy a přitom se učit Životu. Více o našich cestovatelských začátcích je tady.

Už dlouho ve mě roste myšlenka, že chci vytvořit prostor, kde budu sdílet zkušenosti, poznání a vhledy, které získávám na cestě svého…
Celý článek