Thetahealing®

Co je Thetahealing®

Soubor technik, který umožňuje přístup do podvědomí a změnu myšlenek a přesvědčení, která nám neslouží pro naše nejvyšší dobro. Pomocí techniky ThetaHealing® je možno vytvořit nový systém přesvědčení, který vede ke zdraví, hojnosti a  prosperitě na všech úrovních.

Tato technika je jednou z nejúžasnějších zkušeností v životě. Není žádným tajemstvím, že naše myšlenky jsou spojeny s našimi emocemi a ty jsou spojeny s nemocí. ThetaHealing® působí na tyto emocionální bloky a mění je.

Jedinou podmínkou je, abystě věřili, že existuje určitý vyšší princip, něco, co nás přesahuje. Je jedno, jak jej nazýváte.

Jak funguje

ThetaHealing® je rychlá a velmi účinná metoda, která využívá nízkých théta mozkových vln. Tato frekvence je velmi pomalá, dosahuje 4 až 7 cyklů za sekundu. Vetšinou se s touto frekvencí setkáváme při hluboké meditaci nebo v průběhu fáze snění (REM spánku).

Tato frekvence je natolik pomalá, že umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Universa (Zdroje). Díky napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny či procesy léčení.

Jak mi Thetahealing® může prospět

Věci, které se nám v životě dějí, jsme si vytvořili svými myšlenkami a přesvěčenými zadržovanými v našem podvědomí. Není to jen naše vědomí, které vytváří, ale také podvědomá část, která zadržuje přesvědčení a vzorce chování. Naše vědomá mysl ovlivňuje pouze 10 %.

Svůj život můžeme změnit tak, že změníme přesvědčení v našem podvědomí.  Pomocí technik ThetaHealing® můžeme přepsat programy a vzorce chování, které nejsou pro naše nejvyšší dobro. A "nainstalování" nových, které nás budou podporovat ve zdraví, hojnosti a radosti.

Odstraněním bloků v podvědomí můžete uvolnit přesvědčení a myšlenky, které vám brání se posunout dopředu a žít život, o němž sníte.

Jak vypadá konzultace Thetahealing®

Na začátku si popovídáme o problémech, které vás trápí, o tom, co chcete ve svém životě změnit.

Potom vědomě vstoupím do stavu théta a s vašim souhlasem se napojím na váš energetický systém a intuitivními smysly zjistím příčinu vašeho problému a jakou změnu je potřeba provést k jeho vyřešení. Pravděpodobně se během procesu také  dostanete do stavu théta.

Při sezení budeme používat svalový test, který bude prověřovat, jaká negativní přesvědčení váš systém zadržuje a zpracovávat je a nahrazovat pozitivními.

Z vaší strany je potřeba být vědomě přítomný v procesu, otevřít se procesu a přivítání změn do vašeho života. Také je důležité být dobře hydratovaný - je třeba vypít dostatečné množství (ideálně neperlivé) vody. Pamatujte, že káva a i např. zelený čaj odvodňují.

Konzultaci je možné uskutečnit také na dálku, prostřednictvím telefonu, či přes Skype. Ideální je mít první konzultaci osobní, abyste se naučili, jak správně provádět svalový test.

Konzultace trvá většinou 60-90 minut.

Pro koho jsou moje sezení vhodná:

  • jste vědomě rozhodnutá/ý začít měnit svůj život
  • víte, že jste jediný člověk ve vašem životě, který může provést změnu
  • uvědomujete si odpovědnost za Váš život a Vaše štěstí

Pro koho moje sezení vhodná nejsou:

  • pokud chcete něco jen zkusit, ale nevěříte, že se Vám může ulevit
  • někdo vás přemluvil, nutil k tomu abyste něco podobného zkusili
  • čekáte, že Vaše problémy vyřeším za Vás

Kolik sezeních budu potřebovat?

Počet setkání je velmi individuální. Metoda ThetaHealing® jednou z nejúčinějších a nejrychlejších dostupných metod na Zemi. Umožňuje vám zpracovat velké množstí věcí za poměrně krátkou dobu. Bude záležet na vás a na tom, co a kolik budete chtít řešit.

Často klienti pociťují výrazné zlepšení a posuny již po 1 sezení. Avšak pokud máte kolem vašeho problému celý systém negativních přesvědčeních je potřeba delší a systematičtější práce.

60 minut - 90 minut