„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“

Oskar Wilde

 

Cestovatelský rozcestník

Co všechno lze tady najít?

Mým hlavním cílem je dokumentovat naše úžasné zážitky. Vyrůstala jsem v spíš v chudé rodině, ale nikdy jsem necítila nedostatek. Získala jsem hodně zážitků, na které ráda vzpomínám. Raduju se z představy, že tyto řádky budou jednou číst mé děti (a třeba i jejich děti) a budou s láskou vzpomínat na naše společné chvíle.

Inspirace pro maminky, které cestují nebo si přejí cestovat

Často mi lidé říkají že je úžasné vidět cestující maminku s malými dětmi. Že by taky rádi cestovali, ale... (každý má pak jiný důvod, proč to nedělá). Pokud se mi podaří motivovat alespoň jednu rodinu k výletu, budu moc ráda. I s malými prcky se to dá užít báječně, relaxačně i aktivně 🙂
Postupně sem budu dávat praktické materiály ke stažení. Pak stačí před cestou vytisknout. Cestování je mimo jiné také skvělou příležitostí k učení přirozenou formou. Ke stažení časem najdete: pracovní listy, hry a aktivity na cesty, e-Book Cestovatelský deník pro děti, seznam pro děti, co si zabalit na cestu a spoustu dalšího:)
I když jezdíme rádi do exotických krajin, Česká republika je nádherná v každém ročním období. I za málo peněz se dá užít mnoho muziky. Najdete tu kratší příspěvky z našich výletů a cest po ČR.
Naše první nejdelší cesta trvala měsíc a půl a byla v Číně. Klukům bylo tehdy 1,5 a 4 roky. Formou článků budu sdílet naše zážitky a místa, která jsme viděli. Sama jsem ráda za každé praktické rady a zkušenosti jiných.

Spolucestování po Číně

Mám velké přání organizovat cesty po Číně. Zemi, kde jsem se narodila a strávila svou první dekádu. V Číně mám téměř celou rodinu. Svou rozlohou mi přijde na zážitky nevyčerpatelná. Čínská kuchyně je úplně jiná než jak ji znají lidé v ČR. To chce prostě zažít! Pojďte Čínu poznávat s někým, kdo je "domorodý". Pokud vás to oslovuje, kontaktujte mě:)

Malá ochutnávka fotek z našich cest.

Tak schválně, poznáváte některá ta místa?

Čína - Peking a Šanghaj, Mauricius, Vesuv, Kréta, Londýn, Drážďany a krásné Čechy.

Už dlouho ve mě roste myšlenka, že chci vytvořit prostor, kde budu sdílet zkušenosti, poznání a vhledy, které získávám na cestě svého…