Proč jsem se rozhodla psát blog?

Už dlouho ve mě roste myšlenka, že chci vytvořit prostor, kde budu sdílet zkušenosti, poznání a vhledy, které získávám na cestě svého života.
 
 
Přátelé mě nabádali, abych založila vlastní blog, kde budu sdílet střípky mého života – jak žijeme s dětmi, čemu se věnujeme a k jakým poznáním dospívám každým dnem. Moje introvertnější část se tomu brání. Sdílet s lidmi osobní život virtuálně není můj šálek kávy. Ano, i době všech soc-sítí. Ale výzvy já ráda, tak to zkusím:)
 
 
Tento blog vzniká jako kronika naší rodiny. 
 
Jako školačka jsem si psala deník. Vlastně mě k tomu dovedl můj tatínek. Věřil, že díky němu se lépe a rychleji naučím česky. Když jsem přijela do Čech v létě roku 1993, neuměla jsem ani slovo česky. Z plánovaných letních prázdnin se můj pobyt malinko prodloužil, jsem tu doteď:) 
 
V září téhož roku jsem nastoupila na základní školu v Praze. Táta mě nabádal k psaní deníčku, abych si lépe osvojila nový jazyk. Zpočátku mě to nešlo a nebavilo, ale časem jsem si k němu našla cestu a velmi dlouho mě to bavilo. A v osvojení nového jazyka mě ty deníky opravdu pomohly.
 
Touto cestou chci poskytnout možnost svým dětem, Kájovi a Edíkovi, vrátit se ke vzpomínkám – radostným i smutným, tak jak život přichází ve všech odstínech. Jsou to právě oni, kteří mě každý den učí, prosvětlují a vnášejí lásku, radost a nadhled. Díky kluci!
 

Strom přání, Li Jiang, Čína, 2017

 
Vzkaz všem návštěvníkům: 
Ať zde najdeš to, co zrovna k tobě přijít má. A pokud tě to bude inspirovat, pomáhat, posouvat, je to jedině dobře. Budu se z toho taky radovat.
 

Tak jo, jdu na to! 🙂

Učím lidi hledat v životě souvislosti a nadhled tak, aby prožívali zdravý a spokojený život. Specializuji se na otevírání srdce, bezpodmínečnou lásku, pročišťování od omezujících vzorců, vědomé mateřství a respektující přístup k dětem. Více informací o mně zjistíte tady
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů